Анонси


Назад

Виконання місцевих бюджетів Чернігівської області за січень-листопад 2021 року

За січень-листопад поточного року доходи загального фонду місцевих бюджетів (без урахування міжбюджетних трансфертів з держбюджету) склали 6 984,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 997,1 млн грн або на 16,7%.

Податку та збору на доходи фізичних осіб, який в структурі доходів місцевих бюджетів займає домінуючу позицію, за січень-листопад 2021 року  отримано в сумі 4 252,9 млн грн, що на 655,0 млн грн або на 18,2% більше порівняно з аналогічним періодом 2020 року.

Видатки на галузі бюджетної сфери проводяться в межах фінансових можливостей місцевих бюджетів з дотриманням встановлених соціальних стандартів, ефективного використання коштів, першочергового фінансування захищених статей витрат і пріоритетних видатків.

Питання своєчасного здійснення видатків з оплати праці знаходиться під постійним контролем органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області.

За оперативними даними на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам установ, що утримуються з місцевих бюджетів, з початку цього року вже направлено близько 6,4 млрд гривень.

Назад