Анонси


Назад

Виконання місцевих бюджетів Чернігівської області за січень-вересень 2021 року

За січень-вересень поточного року доходи загального фонду місцевих бюджетів (без урахування міжбюджетних трансфертів з держбюджету) склали 5 455,8 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 786,6 млн грн або на 16,8%.

Податку та збору на доходи фізичних осіб, який в структурі доходів місцевих бюджетів займає домінуючу позицію, за січень-вересень 2021 року  отримано в сумі 3 398,1 млн грн, що на 553,9 млн грн або на 19,5% більше порівняно з аналогічним періодом 2020 року.

Видатки на галузі бюджетної сфери проводяться в межах фінансових можливостей місцевих бюджетів з дотриманням встановлених соціальних стандартів, ефективного використання коштів, першочергового фінансування захищених статей витрат і пріоритетних видатків.

Питання своєчасного здійснення видатків з оплати праці знаходиться під постійним контролем органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області.

За оперативними даними на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам установ, що утримуються з місцевих бюджетів, з початку цього року вже направлено близько 5,2 млрд гривень.

Назад