Анонси


Назад

Інформація щодо стану виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери області

Питання своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери знаходиться під постійним контролем органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області.

Протягом 2020 року на оплату праці працівників бюджетної сфери області спрямовано близько 6,4 млрд гривень. Заборгованість із заробітної плати з нарахуваннями за оперативними даними склала близько 18,9 млн грн, в тому числі, терміни виплат якої пройшли, -  6,1 млн. гривень. В обласному бюджеті заборгованість із зазначених виплат відсутня.

Заборгованість погашатиметься у 2021 році по мірі надходження власних доходів, базової дотації, а також освітньої субвенції, субвенції з державного бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоровʼя та додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я.

Для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери в області проводиться робота щодо якісного виконання місцевих бюджетів, збільшення їх доходів, ефективного використання власних фінансових ресурсів та трансфертів з державного бюджету тощо.

Назад