Департамент фінансів Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

Відповідальні за координацію та організацію роботи з питань запобігання проявам корупції

Назад

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ  ФІНАНСІВ

 

НАКАЗ

 

04 травня 2016 року  м. Чернігів     18 

 

Про реалізацію завдань

щодо запобігання корупції

 

         З метою належної реалізації норм Закону України „Про запобігання корупції”, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 № 706 „Питання запобігання та виявлення корупції” та розпорядження голови обласної державної адміністрації „Про реалізацію завдань щодо запобігання корупції” від 22.03.2016 № 138

НАКАЗУЮ:

1. Визначити осіб, відповідальних за координацію та організацію роботи з питань запобігання проявам корупції в Департаменті фінансів Чернігівської обласної державної адміністрації:

- відповідальним за контроль по додержанню вимог чинного законодавства в структурних підрозділах Департаменту фінансів Чернігівської обласної державної адміністрації – заступника директора Департаменту фінансів Жукову Любов Олексіївну;

- відповідальним за роботу з питань запобігання та протидію корупції – провідного спеціаліста сектору управління персоналом Салафетник Юлію Олегівну.

2. Здійснення заходів по усуненню причин та умов, що сприяють вчиненню корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних із корупцією в структурних підрозділах Департаменту фінансів облдержадміністрації покласти на керівників структурних підрозділів Департаменту.

3. Затвердити функціональні обов’язки відповідальних за координацію і організацію роботи з питань запобігання проявам корупції (додаток 1) та План заходів щодо запобігання корупції в Департаменті фінансів обласної державної адміністрації на 2016 рік (додаток 2).

4. Керівникам структурних підрозділів Департаменту забезпечити виконання плану заходів щодо запобігання корупції на 2016 рік та доповідати про хід виконання зазначеного плану заходів в робочому порядку, при виявленні суттєвих порушень законодавства доповідати терміново.

5.  Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Директор Департаменту                                                 В.В. Дудко

Назад